Přihlášení:

Registrace

PÍŠEME PRO VÁS » 

KRABICE, DÁRKOVÉ KRABIČKY, OBALY NA VÍNO PACKSHOP

 

Krabice, dárkové krabičky, obaly na víno Packshop

 

Společnost Packshop patří k předním výrobcům obalového a balicího materiálu z vlnité lepenky u nás. Jeho produkce zahrnuje celou šíři obalového sortimentu včetně dolňkového zboží.

Nejčastěji bývají obaly vyrobeny z kvalitní třívrstvé vlnité lepenky. Tento materiál je léty prověřený jako jeden z nejvhodnějších při výrobě různých krabic a krabiček. Nejčastěji vyráběné jsou klopové krabice z vlnité lepenky.

 

Dárkové krabičky

Jedním z nejoblíbenějších krabiček jsou dárkové krabičky. Tyto dárkové krabičky vynikají kvalitním zpracováním a luxusním materiálem použitým při výrobě těchto krabiček. Dárkové krabičky jsou vyráběny v různých rozměrech a velikostech, stejně tak v různých barvách a s různými způsoby zavírání. Na tyto dárkové krabičky lze umístit potisk nebo ražbu. Dárkové krabičky od Packshop jsou velice oblíbené a prodávané.

 

Obaly na víno

Obaly na víno jsou novinkou v nabídce e-shopu Packshop. Přírodní papír, který se při výrobě obalů na víno používá dodává těmto obalům a tím i vínu v něm neopakovatelné kouzlo a eleganci. Vyráběné obaly na víno můžou být různě velké, buď na jednu láhev vína nebo až na tři láhve.

Při objednávce obalů na víno vycházíme vstříct potřebám zákazníka, je možné po individuální domluvě na obaly na víno umístit logo společnosti, slogan nebo také reliéfní ražbu. Obal a víno pak tvoří harmonický celek a jsou reprezentativním dárkem vaší společnosti.

 

Společnost Packshop nabizí u všech vyráběných obalů individuální přístup podle specifických požadavků na design a funkčnost obalů.

Přejeme vám spokojený výběr obalů, krabic a krabiček.

 

NOVINKY:

 

DOPRAVA GEIS S DOBĚREČNÝM 140 KČ

 (s platbou předem 110 Kč)

- platí pro povlečení, lůžkoviny,polštáře, doplňky

 

DOPRAVA ZDARMA NAD 4 TIS.