Přihlášení:

Registrace

PÍŠEME PRO VÁS

 

Jaká matrace je pro Vás vhodná?

JAK VYBRAT MATRACI? Výběr matrace do postele ovlivňuje spousta faktorů. Mezi ně však nepatří cena a vzhled, kupující by se měl soustředit na jejich parametry. Za hlavní parametry kvalitní zdravotní matrace do postele považujeme rozměry a výšku matrace, materiál a složení jádra a materiál potahu. Při výběru madrace do postle se řiďte níže uvedenými faktory, které by Vám měly usnadnit správné rozhodování při výběru madrace.

 

více zde »


Bytový architekt - jak vybrat barvu povlečení?

Interiér ložnice či dětského pokoje můžete snadno stylizovat pomocí vhodného vzoru a barvy na povlečení. V případě, že se rozhodnete pro barevné ucelení interiéru, je vhodné se držet několika zásad.

 

více zde »


Jak vybrat rošt?

Jaký rošt do postele je nejlepší? Aby matrace do postele mohla šetřit vaše zdraví, musí ležet na tom správném roštu, který umožní ergonomickou polohu těla během spánku. Ke kvalitnímu a zdravému spánku nestačí pouze dobrá ortopedická matrace, ale také dostatečně pevný a přitom pružný rošt. Rošt do postele je to na čem v posteli leží matrace, může být lamelový rošt, pevný laťový, pevná deska s perforací. Kvalitní rošt zaručuje nejlepší variantu uložení matrace z hlediska ortopedického, zdravotního a životnosti matrace. Na dvojlůžko širší než 140 centimetrů budete potřebovat dva rošty. Je to výhodnější, protože až se některá část postele opotřebuje, výměna vyjde levněji.

 

více zde »


Nábytek v kanceláři může být pohodlný

Velké množství lidí tráví podstatnou část dne v kanceláři. Jsou obklopeni množstvím kancelářského nábytku – různých skříní, stolů, konferenčních stolů a stolků, žídlí a křesel. Souhrně lze tento nábytek pojemnovat jako kancelářský nábytek.

Kancelářský nábytek by měl být v prvé řadě funkční a měl by esteticky ladit s ostatním vybavením kanceláře. V případě kancelářských židlí a křesel bychom také neměli zapomínat na komfort při práci a sezení v kanceláři.

 

více zde »


Krepové nebo saténové povlečení?

Také znáte ten nádherný pocit, když uleháváte do čerstvě povlečené postele? Určitě ano, jistě víte, že je důležité si vybrat i to správné povlečení.

 

více zde »


Komfortní a nadčasový nábytek od Anna + A

Pokud se rozhodneme pro rekonstrukci bytu nebo domku, můžeme objevit nové trendy v oblasti bytových interiérů. Jak si ale poradit s nepřebernou nabídkou prodejců a výrobců všech interiérových prvků?

 

více zde »


Kvalitní povlečení a bytový textil

Pokud vybíráte ložní prádlo, tak by jste se měli řídit důležitými faktory, mezi které patří kvalita materiálu,stálobarevnost, dlouhá životnost, snadná údržba i vzhledové provedení.

 

více zde »


Matrace, rošty a povlečení

Vybrat si správnou matraci do postele není vůbec jednoduchá věc. Vždyť matrace je snad nejdůležitější součástí postele. Na její kvalitě závisí váš spánek, zda se nebudete v noci budit, zda vám poležení bude připadat příjemné, zda vás nebudou bolet záda atd. Platí to jak pro dospělé, tak i pro děti, které také potřebují dobrou dětskou matraci.

 

více zde »


Moderní byt pro mladé

Při zařizování bytu je třeba dbát na kvalitu i vzhled nových věcí. U nás si jistě přijdete na své a vyberete si přesně to, co hledáte. Od povlečení, ručníků a dek až po matrace 1+1.

 

více zde »


Zdravý spánek s Modomem

Cítíte se po ránu rozlámaní a více unavení, než když večer uleháte? Na vině mohou být lůžkoviny, které ke kvalitnímu odpočinku neodmyslitelně potřebujete. Dopřejte si kvalitní a zdravé spaní s produkty z našeho internetového obchodu.

 

více zde »


PODLAHY - přehled na dnešním trhu.

Začněme od podlahy! Jistě budete souhlasit s svýrokem, že základem každého interiéru je podlaha. Podlahářská firma KOBERCE M Vám tímto článkem možná trochu pomůže se v sortimentu podlah zorientovat.

 

více zde »


Zastřešením terasy vznikne dokonalý prostor nejen pro relaxaci

Vadí vám, že při dešti nemůžete na terasu? Potřebujete mít doma konečně ideální místo pro relaxaci? Chcete, aby si Vaše děti mohly hrát nebo odpočívat na čerstvém vzduchu, když prší? Chráníte Vaše auto proti dešti a sněhu? Chcete mít konečně prostor pro posezení s přáteli? To je snadné změnit. Pořiďte si hliníkovou pergolu a bude po problému.

 

více zde »


Dřevěné podlahové lišty ke každé podlaze

Dnešní doba rychlého pokroku a neustálé modernizace nabízí ohromné množství inovací a novinek. Všechna odvětví se mílovými kroky vyvíjí kupředu a výjimkou není ani oblast bytového vybavení a dekorací. Všude, kam se podíváme, máme nové materiály, postupy výroby, zdokonalení a všemožná vylepšení. Pokrok se nedá nikde zastavit.

 

více zde »


Kvalitní nábytek na míru v Praze a okolí

Dopřejte si kvalitní materiály a suroviny a zvýšíte svoji životní úroveň. Život žijeme jen jednou a kdo si dopřává kvalitu, má rád život i sebe. To, co nás obklopuje, tvoří součást našeho žití. Když dovolíme, aby věci kolem nás vypadaly a fungovaly podle našich představ, získáme větší životní prostor a volnost k dýchání.

 

více zde »


Rozměry povlečení

Pokud věnujete ložnici alespoň minimální pozornost, tak si jistě potrpíte na čistém a příjemném povlečení. Povlečení se používají po celém světě a aktuálně lze rozlišit celou škálu druhů a rozměrů povlečení.

 

více zde »


Jaké povlečení je pro vás nejvhodnější

Pokud je vaše povlečení již zastaralé, tak je obvykle nejlepším řešením si koupit povlečení nové a to takové, které vám bude vyhovovat strukturou i vlastnostmi.

 

více zde »


Zdravotně nezávadné matrace pro alergiky

Velká spousta lidí trpí v dnešní době řadou alergií a dýchacích obtíží, které je mohou omezovat v nejrůznějších životních situacích. Dojít k tomu bohužel může také při samotném spánku. Máte-li totiž starou a nevhodnou matraci, mohou se do ní zabydlet všemožní roztoči a obdobní parazité, kteří znepříjemňují váš spánek a zhoršují například dýchání nebo způsobují kožní obtíže.

 

více zde »


Krabice, dárkové krabičky, obaly na víno Packshop

Společnost Packshop patří k předním výrobcům obalového a balicího materiálu z vlnité lepenky u nás. Jeho produkce zahrnuje celou šíři obalového sortimentu včetně dolňkového zboží.

 

více zde »


Bydlete podle nejnovějších trendů

Odborníci z interiérového studia pro vás udělají celkový návrh vybavení, včetně barevného provedení maleb. Stačí se domluvit na schůzce, sdělit si své představy a realizování nového interiéru může začít.

 

více zde »


Kvalitní matrace jako základ zdravého spánku

Spánek je jednou z nejdůležitějších fyziologických potřeb člověka. Bez pravidelného a kvalitního spánku nemůže náš organismus správně fungovat. Během kvalitního spánku dochází hlavně k regeneraci centrální nervové soustavy.

 

více zde »


Rustikální styl kuchyně se hodí nejen na venkov

Snad na každého padne milá nostalgie, když se nám naskytne pohled na světničky našich babiček v domcích na venkově, starých roubených horských chaloupkách či při návštěvě skanzenu lidových staveb.

 

více zde »


Pohodové posezení na nábytku z ratanu

Léto již nám definitivně odzvonilo a čajové dýchánky na vlahé letní terase jsou jen vzpomínkou. Ale nezoufejme, tak jako každý den vyjde slunce tak i po zimě přichází opět léto. K pohodovému posezení na terásce patří pohodlný ratanový nábytek.

 

více zde »


Udělejte si pohodlí s kancelářskou židlí


Mnoho výrobků společnosti Arris spol. s r. o, která se zabývá sedacím nábytkem, pochází z výroby společnosti Alba CR spol. s r. o, což je nejvýznamnější výrobce kancelářského sezení. Proto pokud sháníte vhodné kancelářské křeslo, nemůžete si vybrat lépe než společnost Arris. Najdete u nich velké množství křesel, které se liší výbavou, mechanismem a velikostí.

 

více zde »


Pracujte pohodlně v kancelářském křesle

 

Pracujte pohodlně v kancelářském křesle Hledáte vhodné kancelářské židle, dřevěné židle do kuchyně, haly, zimní zahrady nebo společenské místnosti? Společnost Arris spol s r. o pro vás má velkou škálu dřevěných židlí a dalšího sedacího nábytku vhodného do kanceláří i do domácnosti. Na výběr máte mnoho dřevěných židlí různých velikostí i barevných kombinací.

 

více zde »


Bytový textil z mikrovlákna

Prodejna Mozaika a její e-shop www.e-mozaika.cz nabízí konečným spotřebitelům i velkoobchodníkům dětské oblečení a kojenecký textil značky V-BABY.

 

více zde »


Nevíte, zda použít raději malbu či tapetu?

Pokud stále přemýšlíte nad malováním nebo tapetováním, z našich dlouholetých zkušeností bychom Vám určitě doporučili použít naše kvalitní tapety a fototapety .

 

více zde »


Jak pečovat o přikrývky a polštáře?

Pro kvalitní spánek jsou z vybavení nejdůležitější matrace a rošty. A co přikrývky a polštáře? I ty by vám měly poskytovat dostatečné pohodlí. Věnujte pozornost nejen jejich nákupu, ale i péči. Déle si tak uchováte jejich pozitivní vlastnosti.

 

více zde »


Dílenský nábytek musí být extrémně odolný

Pokud máte vlastní domácí dílnu, pak víte, že nároky na životnost a odolnost nábytku v ní, jsou vysoké. Minimálně dílenský stůl by měl vydržet „brutální“ zacházení a být odolný vůči pachům, olejům a chemikáliím.

Nejčastějším materiálem, z kterého se dílenský nábytek vyrábí, je slabý ocelový plech. Ten je následně povrchově upravený. Nejčastěji jde o práškovou povrchovou úpravu, která by měla zajistit, že se při jeho čištění a údržbě příliš nenadřete a olej nebo chemikálie jeho povrch příliš nepoznamenají.

 

více zde »


NOVINKY:

 

DOPRAVA GEIS S DOBĚREČNÝM 140 KČ

 (s platbou předem 110 Kč)

- platí pro povlečení, lůžkoviny,polštáře, doplňky

 

DOPRAVA ZDARMA NAD 4 TIS.