Přihlášení:

Registrace

E-SHOP » POVLEČENÍ » 

POVLEČENÍ SLEEP WELL

 

Zobrazit produkty pouze od výrobců

  Klinmam

  Dadka

  Unar

  Moravia Comfort

  Sleep Well

  Veratex

  Styler - Texpol

  Brotex

  Petr Smolka

 
 
 
[ V této sekci není žádný produkt ]
 
 
 

POVLEČENÍ SLEEP WELL - POVLEČENÍ MIKROVLÁKNO


Novinkou na našem trhu je povlečení Sleep well. Povlečení je z mikrovlákna. Povlečení mikrovlákno je vhodné pro alergiky, jelikož se nejedná o bavlnu, ale o 100% polyester. V tomto povlečení mikrovlákno se budete cítit jako v bavlnce podobně jako ve flanelovém povlečení.

 

Co je to povlečení Sleep well  nebo-li povlečení mikrovlákno a proč je tak žádané?

 

Mikrovlákno, jak již sám název napovídá, tvoří velmi malá vlákna - ještě tenčí než přírodní hedvábí.


Pro porovnání se známými vlákny: mikrovlákna jsou 1/2 průměr jemného hedvábí vlákno, 1/3 průměru bavlny, 1/4 průměru jemné vlny, a 100x jemnější než lidský vlas. Toto zajistí velice jemnost materiálu, což pocítíte na Vaší kůži.

 

Mikrovlákno pojme více vlhkosti a rychle ho umí vyměnit s okolním vzduchem. To zanechá pokožku vždy suchou. Výhodou mikrovlákna je to, že vlivem velmi jemné struktury umí udržet teplo a pohodu. Kvalita tohoto povlečení Sleep well se také projeví na jeho hebkosti a jemnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě pletený materiál je prostupnost pylů a roztočů omezena a proto je ideální pro osoby trpící alergií. Materiál se skládá ze 100% polyesteru. Materiál na povlečení mikrovlákno je velmi stálý a i po mnohočetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé, jemný chloupek nezplstnatí.

 

 

NOVINKY:

 

DOPRAVA GEIS S DOBĚREČNÝM 140 KČ

 (s platbou předem 110 Kč)

- platí pro povlečení, lůžkoviny,polštáře, doplňky

 

DOPRAVA ZDARMA NAD 4 TIS.