Přihlášení:

Registrace

E-SHOP » 

DOPLŇKY

 

Zobrazit produkty pouze od výrobců

  Klinmam

  Dadka

  Unar

  Moravia Comfort

  Sleep Well

  Veratex

  Styler - Texpol

  Brotex

  Petr Smolka

 
 
 
[ V této sekci není žádný produkt ]
 
 
 

DOPLŇKY - DEKY, ZDRAVOTNÍ POLŠTÁŘE, RUČNÍKY, PROSTĚRADLA ...

 

V této sekci Vám nabízíme zejména zdravotní a zdravotnické potřeby jako jsou zdravotní polštáře, deky a výrobky z ovčí vlny Merino, které dokáží výrazně snížit zdravotní potíže. V sortimentu máme různé podložky pod záda, ramena, mezistehení podložky a další zdravotní pomůcky, které zkvalitní Váš odpočinek.

 

ZDRAVOTNÍ POLŠTÁŘE


Určitě vás zaujme sortiment z kolekce polštářů - zdravotní polštáře z bio viscoelastické pěny („líná pěna") a nebo naturálního latexu. Kdo vyzkoušel zdravotní polštáře již nechce nic jiného.  mají speciální snímatelný potah a jsou příjemně měkké. Zdravotní polštáře také aktivně regulují tělesnou teplotu. RZdravotní polštářeegulaci teploty je dosaženo pomocí speciálního povlaku zdravotního polštáře. Zdravotní polštáře jsou různě tvarované pro ještě větší odvod vlhkosti.

 

 

PROSTĚRADLA

 

Nabídka povlečení je doplněna napínacími prostěradly široké škály barev. Jsou pro Vás nachystány doporučené barevné kombinace ložního povlečení s froté i jersey prostěradly. Napínací prostěradla dodáváme v materiálovém provedení froté, jersey, flanelové a mikroplyšové. Všechna prostěradla a povlečení jsou prvotřídní kvality, navíc za skvělé ceny.

 

DEKY 

 

Připravili jsme pro Vás kompletní kolekci dek německé firmy Biederlackborbo v osvědčené kvalitě, módních dezénech, v provedení s třesněmi i s lemovkou.

 

Charakteristickým rysem deky značky Biederlackborbo je sametová měkkost a hebkost. Deka Borbo je zárukou vysoké kvalita materiálu i provedení v současných módních trendech.

Dále nabízíme vzorované a jednobarevné deky, ručníky, osušky, župany, žínky a koupelnové předložky.

 

Jsme Vám schopni "ušít na míru" všechny rozměry prostěradel, přikrývek a polštářů!

 

NOVINKY:

 

DOPRAVA GEIS S DOBĚREČNÝM 140 KČ

 (s platbou předem 110 Kč)

- platí pro povlečení, lůžkoviny,polštáře, doplňky

 

DOPRAVA ZDARMA NAD 4 TIS.